Opis klubu

Sportway to miejsce stworzone dla Ciebie, charakteryzujące się ciepłą, kameralną atmosferą, nietuzinkowym wystrojem, doskonałą obsługą. To świetne miejsce do spędzania wolnego czasu. Tu możesz spotkać się ze znajomymi oraz poznać nowych, ciekawych ludzi. Nasi klubowicze to osoby ceniące dobry nastrój, wykwalifikowaną kadrę, widzące walory w aktywnym trybie życia jak i te, które rozpoczynają przygodę z szeroko pojętą rekreacją ruchową .

Klub sportway "tu trening staje się prawdziwą przyjemnością." 

Z myślą o Waszych potrzebach wprowadziliśmy podział na zajęcia z nurtu "body & mind" oraz zajęcia "energy" poprzez stworzenie dwóch przestronnych, klimatyzowanych, nowocześnie wyposażonych sal do zajęć grupowych. Dzięki temu, każdy z Was o różnych potrzebach i upodobaniach znajdzie tu coś dla siebie i będzie otoczony fachową opieką.

Staramy się aby poziom zajęć był najwyższy, dlatego nasi instruktorzy, trenerzy i fizjoterapeuci dobierani są bardzo starannie pod kątem swoich kwalifikacji i umiejętności. Wszyscy nieustannie biorą udział w licznych szkoleniach, konwencjach, wykładach i warsztatach. Wszystko po to, abyście byli pod opieką najlepszych ludzi w mieście.

Wasze bezpieczeństwo i zadowolenie z naszej oferty jest dla nas najważniejsze.

Sportway to możliwość odbycia treningu personalnego pod okiem najlepszych, zaangażowanych i wykwalifikowanych trenerów, którzy chcą w możliwie najlepszym stylu zadbać o Twoje zdrowie, sylwetkę i samopoczucie. Trening personalny stworzony z myślą o Tobie, Twoich potrzebach i Twoich efektach. 

Sportway to miejsce gdzie rekreacja ruchowa przeplata się ze zdrowiem, zdrowie z kulturą a kultura fizyczna z osobistą. Sportway to miejsce budowania nie tylko ciała ale i ducha, atmosfera panująca w klubie pozwala klientom, jak i gościom czuć się jak u siebie. Sportway daje wiele okazji do zaciśnięcia więzi, utrzymania stałych relacji poprzez imprezy integracyjne oraz wydarzenia sportowe. 

Godziny otwarcia klubu dopasowane są do Twoich potrzeb. Dla klubowiczów czekają stojaki na rowery oraz dostęp do bezpłatnej strefy Wi-Fi. Zapraszamy każdego, kto chce zrobić coś dla siebie, zadbać o swoją kondycję fizyczną, zredukować masę ciała , zniwelować dolegliwości bólowe ze strony kręgosłupa, bądź masz jakikolwiek problem lub cel - odwiedź klub sportway dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb i celów. 

Sportway to Twój azyl.

Sportway to Twój klub fitness.

Sportway to Twoja droga do celu!


Sportway w pigułce:

  • Dwie sale przeznaczone do zajęć grupowych
  • Treningi personalne
  • Treningi grupowe
  • Strefa funkcjonalna
  • Sauna fińska