Często zadawane pytania

Nie trzeba rezerwować zajęć.

Nie w klubie sportway są maty jak i cały sprzęt potrzebny do przeprowadzania zajęć.

Wykupienie karnetu ze zniżką kontynuacyjną jest możliwe, gdy kolejny karnet nabywany jest w trakcie obowiązywania bieżącego (ciągłość abonamentu jest zachowana)

Można skorzystać z jednego wybranego treningu grupowego lub siłowni + sauny.

Po pierwsze wygodny, w miarę elastyczny, obuwie sportowe, antypoślizgowe, bezwzględnie zmienione przed wejściem na salę. Część zajęć odbywa się boso, wiec wystarczą np. klapki by przejść z szatni na salę, przyda Ci się ręcznik.

W klubie sportway nie posiadamy umów, więc nie trzeba jej podpisywać, mamy karnety miesięczne otwarte i wejściowe na pojedyncze zajęcia, niczym niezobowiązujące.

W grafiku mamy wiele intensywnych zajęć jak i tych typowo spalających, ale zawsze proponujemy coś na rozruszanie, na przykład zdrowy kręgosłup lub starter, obserwujemy adaptację do wysiłku i w zależności od możliwości, chęci, sił , proponujemy, dopasowujemy zajęcia o wyższej intensywności.

W grafiku mamy wiele zajęć o zmniejszonej intensywności, zajęć typowo prozdrowotnych stworzonych z myślą o seniorach, np. gimnastyka 50+, zdrowy kręgosłup, pilates, hatha joga, terapia dna miednicy czy rehafit

W klubie sportway odbywają się treningi personalne pod okiem wykwalifikowanych, zaangażowanych trenerów, którzy tylko czekają, aby objąć opieką podopiecznych. Nie tylko pod kątem treningowym, ale również wszystkim, co wiąże się ze zdrowym stylem życia.

Karnet jest imienny oraz posiada przypisane do niego zdjęcie właściciela karnetu tak więc odstąpienie karnetu innej osobie jest niemożliwe.

Zdjęcie robione przy zakupie karnetu jest wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu identyfikacji użytkownika karnetu przez personel klubu tak, żeby nikt inny nie mógł skorzystać z Pani/Pana karnetu w razie zgubienia karty.