Zobacz grafik zajęć

Poznaj SPORTWAY

O nas

SPORTWAY to nowoczesna rekreacja!

nowoczesna rekreacja to dla nas nowoczesne zajęcia, które dadzą Tobie mnóstwo satysfakcji i spełnienia. Zajęcia, które wyzwolą w Tobie emocje i wewnętrzną radość. Zajęcia, które przyniosą Tobie najszybsze efekty w najkrótszym czasie.

nowoczesna rekreacja to dla nas nowoczesna siłownia, która jest wygodna, bezpieczna i dostosowana do Twoich potrzeb. Siłownia na której Twoje efekty będą wynikiem Twojej pracy. Siłownia, do której będziesz wchodził z uśmiechem na twarzy.

nowoczesna rekreacja to dla nas nowoczesna sauna, która oprócz doskonałych właściwości sauny fińskiej posiada funkcję łaźni parowej. Sauna, która najlepiej Cię zrelaksuje i oczyści. Sauna, która po intensywnym treningu przyniesie Tobie idealne odprężenie.

nowoczesna rekreacja to dla nas nowoczesne gabinety wellness, które zapewnią Tobie profesjonalne zabiegi fizjoterapeutyczne, kosmetyczne, pielęgnacyjne i masażu. Gabinety, dzięki którym Twoje Ciało będzie piękne, zdrowe i zawsze młode.

A czym dla Ciebie jest nowoczesna rekreacja?

SPORTWAY to klub fitness nastawiony na nowoczesne formy aktywności fizycznej. To 400 m2 wyrażonych emocji, uzyskanych efektów i absolutnego relaksu. To prawdziwie profesjonalna obsługa, wygoda i komfort.
SPORTWAY to miejsce dla Ciebie!

Dlaczego SPORTWAY?

Najlepsza cena. Największe możliwości.

W SPORTWAY cena karnetu miesięcznego OPEN to 125 zł. Za tak niewiele uzyskasz nieograniczony dostęp do wszystkich zajęć grupowych, siłowni oraz sauny.

Najnowocześniejsze zajęcia grupowe na rynku.

W SPORTWAY masz możliwość uczestniczenia w najnowocześniejszych zajęciach na rynku. Tylko u nas spalisz 700 Kcal na godzinę, a to dopiero początek...

Najlepsza obsługa i profesjonalizm.

W SPORTWAY jesteś naszym gościem. Zasługujesz na maksymalne skupienie i szacunek. Na każdym kroku poczujesz jak bardzo jesteś dla nas ważny/a.

Wygoda i komfort. Od szczegółu do ogółu.

SPORTWAY tworzyliśmy z myślą o Tobie. Od stolika ze świeżą prasą w holu po podgrzewaną podłogę w przebieralniach. Czuj się u nas dobrze!


facebookFacebook
SPORTWAY

DOŁĄCZ
DO NAS
NA FACEBOOK »