Zobacz grafik zajęć

INTELIGENTNA GIMNASTYKA

Pilates basic

dla postępowych

Jesteś osobą nowoczesną i aktywną. Szanujesz swój czas i starasz się go wykorzystać najlepiej jak tylko to możliwe. Godzina Twojego treningu musi dawać Ci maksymalną satysfakcję i szybkie efekty.

więcej

Pilates ball'n'roll

dla ostrożnych

Bezpieczeństwo jest dla Ciebie najważniejsze. Stabilność, pewność i wewnętrzny komfort. Zasługujesz na to. Ciesz się znakomitymi i w pełni bezpiecznymi zajęciami pilates na piłkach!

więcej

Zdrowy kręgosłup

dla dbających

Siedzący tryb pracy nie sprzyja zdrowiu Twojego kręgosłupa. Najwyższy czas zrobić coś dla siebie. Zrelaksuj się, zapomnij o problemach i zacznij cieszyć się życiem bez bólu pleców!

więcej

Abt, core & more

dla mięśni brzucha

Zajęcia grupowe to najlepsza motywacja dla udanego treningu! Ćwicz z instruktorem mięśnie brzucha, pośladków i ud, wzmacniając jednocześnie grzbiet i talię! Zyskaj rzeźbę, jędrne pośladki i smukłą sylwetkę!

więcej

Nowoczesna gimnastyka

dla nowoczesnych

Nie lubisz monotonii i ciągle coś zmieniasz. W nowoczesnej gimnastyce mixujemy dla Ciebie tyle nowoczesnych form aktywności ruchowej, że nigdy nie będziesz pewien co wydarzy się na następnych zajęciach!

więcej

Gimnastyka 50+

dla starszych

Gibkie i rozciągnięte ciało. Wspaniała kondycja w każdym wieku. Wejdź w świat inteligentnego treningu całego ciała opartego o najbezpieczniejsze pozycje i ćwiczenia rehabilitacyjne.

więcej

facebookFacebook
SPORTWAY

DOŁĄCZ
DO NAS
NA FACEBOOK »